x 

Twój koszyk jest pusty

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 607 778 722 lub 667 713 007

Jedną z naszych specjalności jest produkcja opakowań wykrojnikowych. Posiadamy park maszyn i urządzeń do wykonywania wykrojników według standardów FEFCO (katalog fefco dostępny poniżej) oraz szeroką gamę własnych projektów. W związku z tym możemy być konkurencyjni cenowo oraz dostosowywać się szybko do potrzeb i sugestii klienta. Nasz magazyn jest zawsze zaopatrzony w dużą ilość tektury różnych gramatur i rodzajów, a także różnego typu gotowych już opakowań, co jeszcze bardziej skraca czas oczekiwania

na opakowania i zwiększa atrakcyjność naszej oferty.Posiadamy także bardzo dużą ilość gotowych wykrojników, z których jesteśmy w stanie w każdej chwili wykonać próbny karton i przedstawić Państwu do weryfikacji. Taki system jeszcze bardziej skraca czas od pomysłu do realizacji i co jest najważniejsze obniża koszty do bezwzględnego minimum.                                               

 

Podsumowując, dzięki naszemu doświadczeniu,wiedzy, elastyczności, indywidualnemu podejściu do klienta, oraz innowacyjnemu systemowi polityki magazynowej jesteśmy partnerem korzystnym i sumiennym dla naszych kontrahentów.

Drogi kliencie, złóż zapytanie ofertowe kartony na wymiar, podaj w uwagach numer katalogowy Fefcolub wybierz spośród dostępnych od ręki wzorów – Kartony Fasonowe